X
  • druk lateksowy

Splash Room

  • 20 sierpnia 2014
  • By Administrator
  • Komentowanie nie jest możliwe
  • in

Czym jest druk lateksowy?

Druk lateksowy to najnowocześniejsza technologia druku opracowana przez firmę Hewlett-Packard. Jest przełomowa z punktu widzenia poligrafii, łącząc w sobie jednocześnie jakość wydruku fotograficznego, trwałość solwentowego i 100% ekologiczność i bezpieczeństwo gotowych wydruków. Oznacza to, że poszerzył się nie tylko wachlarz dostępnych dla druku nośników, ale także możliwości ich zastosowania. Dzięki użyciu tuszów na bazie wody, która odparowuje bezzapachowo w procesie termoutrwalania, projekty gotowe są do aplikacji zaraz po wydruku, także wewnątrz, w miejscach takich jak szkoły, szpitale czy przedszkola.

Co charakteryzuje Splash Room?

Splash Room odróżnia się od innych drukarni internetowych wyjątkowo szeroką ofertą i łatwością składania zamówień. Dzięki integracji z bankiem zdjęć Fotolia, SP umożliwia samodzielne zaprojektowanie potrzebnego produktu online, bez konieczności umiejętności obsługi programu graficznego. Do dyspozycji odwiedzających jest blisko 8 milionów zdjęć posegregowanych tematycznie, których przeglądanie odbywa się dzięki zaawansowanemu narzędziu wyszukiwania, oraz rozbudowane możliwości edycyjne, w tym samodzielne kadrowanie i stosowanie filtrów. Oczywiście możliwy jest także wydruk indywidualnych projektów.

Dla informacji i wygody naszych odbiorców, każdy z produktów zaopatrzony został kartą specyfikacji technicznej, zawierającej podstawowe informacje dotyczące danego wydruku, jego obsługi, aplikacji, konserwacji i ceny.

Wszystkie produkty przygotowywane są na wymiar i według projektu klienta.

Splash Room wyposażony jest także w blog i dział z aranżacjami architektonicznymi wnętrz, pokazującymi w pełni możliwości druku lateksowego.

Oferta

Fototapety

fototapety Najsilniejsza i obfitująca w najwięcej możliwości grupa produktów. Oferowane fototapety to fototapety lateksowe, flizelinowe, z klejem aktywowanym wodą, samoprzylepne bądź zwykłe papierowe.

Naklejki

naklejki Niezwykle popularne, potrafiące przy niewielkim wysiłku zupełnie odświeżyć wygląd mebli, pomieszczeń czy charakter przedmiotów. Naklejki drukujemy na specjalnym papierze umożliwiającym łatwą i szybką aplikację bez uszkodzenia powierzchni. W ofercie posiadamy naklejki na lodówki, zmywarki, pralki, laptopy, drzwi, ściany, samochód, meble oraz folie na okna.

Tekstylia

tekstylia druk Otwierające drzwi do niezliczonych możliwości — tworzenia własnych elementów zdobniczych na bazie materiałów, obić mebli, powleczeń czy reklam. Materiał jest delikatniejszy, lżejszy i łatwiejszy w eksploatacji niż ciężkie papiery. Na tekstyliach drukujemy: firany i zasłony, poduszki, abażury na lampę, rolety, narzuty na łóżko, parawany i leżaki.

Obrazy i plakaty

canvas druk Produkt wychodzący z każdej drukarni — a tylko u nas o niebywałej trwałości, gwarantowanej nawet do 10 lat! Odporny na ścieranie, warunki atmosferyczne i urazy mechaniczne, niewymagający laminatu. Oferujemy takie wydruki jak płótno canvas, plakaty, systemy napinające materiałowe, zdjęcia na drzwi garażowe.

Maty magnetyczne

maty magnetyczne Do szerokiego zastosowania i wielokrotnego użytku. Raz nałożone solidnie się trzymają, w żaden sposób nie niszczą podłoża, są odporne na ścieranie, urazy mechaniczne i warunki atmosferyczne — jak każdy inny wydruk lateksowy! Oferujemy maty na pralkę, lodówkę, zmywarkę, samochód oraz magnetyczny plan lekcji.

Własny produkt

druk lateksowy Jesteśmy otwarci na kreatywność. Masz pomysł, jak wykorzystać tę technologię? A może Twój projekt jest tak unikatowy, że wymyka się możliwościom zaoferowanym w serwisie? Skontaktuj się z nami!

ZAPRASZAMY NA SPLASHROOM.PL!

Kontakt

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza poniżej

dane kontaktowe

A-Kwadrat A. Kowalczyk
ul. Arcta 16, 60-408 Poznań
Tel. +48 61 84 74 029
Tel. kom. +48 511 036 513
E-mail: biuro@a-kwadrat.com.pl
http://www.a-kwadrat.com.pl