X
  • cyfreo

Cyfreo.com

  • 20 sierpnia 2014
  • By Administrator
  • Komentowanie nie jest możliwe
  • in

Drukuj łatwiej!

Cyfreo.com wykorzystuje nowatorskie rozwiązania umożliwiające uproszczenie skomplikowanego procesu składania i przetwarzania zamówienia. W bogatej ofercie serwisu znajdują się nie tylko wysoko i niskonakładowe wydruki, ale także możliwość złożenia zamówienia na projekt. Dzięki zintegrowanemu, intuicyjnemu interfejsowi, teraz zamówisz projekt, złożysz zamówienie na jego wydruk i opłacisz całą transakcję — a wszystko to w kilka minut!

Działaj sprawniej!

Wychodząc naprzeciw osobom samodzielnie projektującym swoje materiały, przygotowaliśmy zestaw narzędzi ułatwiającym przygotowanie plików do druku. Makiety plików do pobrania, zapisane w popularnych formatach, oraz instrukcje przygotowania pliku gładko przeprowadzą użytkownika przez proces projektowania. Wybierz produkt, jaki potrzebujesz, pobierz makietę i działaj! W trosce o Twoje zadowolenie, przed oddaniem projektów do druku pliki są dodatkowo sprawdzane.

Oferta

Cyfreo.com oferuje szeroki wachlarz produktów dedykowanych zarówno przeznaczeniu reklamowym, jak i użytkowym, zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Każdy z produktów podlega personifikacji m. in. w granicach formatu, typu nośnika, kolorze nośnika, sposobie składania materiałów, czy uszlachetniania gotowych wydruków.

Z uwagi na szeroką ofertę, produkty zostały podzielone na trzy kategorie:

Poligrafia

poligrafia Wydruki wysoko oraz niskonakładowe ponad 50 produktów, a wśród nich między innymi: wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty, wydruki canvas, pieczątki automatyczne i wiele innych.

Gadżety

gadżety

Wydruki na popularnych materiałach promocyjnych, takich jak np. długopisy, smycze, kubki, podkładki i wiele innych.

Reklama

reklama

Wydruki dedykowane reklamie i promocji; w ofercie m. in. potykacze, roll-upy, bannery, tablice, flagi reklamowe i wiele innych.

.

PRZEJDŹ DO CYFREO.COM

Kontakt

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza poniżej

dane kontaktowe

A-Kwadrat A. Kowalczyk
ul. Arcta 16, 60-408 Poznań
Tel. +48 61 84 74 029
Tel. kom. +48 511 036 513
E-mail: biuro@a-kwadrat.com.pl
http://www.a-kwadrat.com.pl